• V zdravom tele zdravý duch

• Cvičenie v telocvični

Dňa 30.03.2022 po dohode so Strednou odbornou školou pedagogickou v Turčianskych Tepliciach sme navštívili telocvičňu. Po vedením pána profesora, pani kandidátky pripravili pohybové aktivity, spojené s cvikmi na precvičenie celého tela.  Deti odchádzali plné energie, tešiac sa na ďalšie športové stretnutia.

• Upratovanie školského dvora

• Keďže pani Zima odovzdala svoje žezlo pani Jari, ani naše deti nelenili a pustili sa do jarného upratovania dvora. Dňa 23.3. 2021 sme spoločne vytvorili jeden veľký pracovný tím a pustili sa do upratovania. Našim cieľom bolo vyčistiť náš školský dvor od odpadkov, suchých konárov, lístia a suchej trávy. Deti s chuťou a s radosťou hrabali lístie, zametali, zbierali konáriky a šušky. Lúče jarného slniečka nám dodávali elán a dobrú náladu. Upratovaním prešiel aj pocitový chodník.

Spoločne nás pri srdiečku hrial pocit dobre odvedenej práce.

• Koncert o ľudskom tele

• Dňa 22.3. 2021 naše deti čakal hudobný koncert s témou o ľudskom tele. Hravou formou sa cez veselé pesničky a vtipné slovo zabavili, zaspievali si a dokonca si aj zatancovali. Ujo deti odmenil aj drobnou sladkosťou a deti sa s ním rozlúčili búrlivým potleskom.

Tešíme sa aj nabudúce.

Bol to pre deti skvelý hudobný zážitok.