• PREDPRÁZDNINOVÝ TÝŽDEŇ

PONDELOK (26.6.) Prekvapenie s lišiakom

Posledný týždeň v školskom roku sme začali vzácnou návštevou. V dopoludňajších hodinách prišli do našej materskej školy tety z Prvej stavebnej sporiteľne s maskotom lišiakom. Deti s radosťou privítali návštevu a mohli sme otvoriť príjemné dopoludnie. Deti si posadali za stolíky a tety zo sporiteľne mali pripravené papiere a omaľovanky s lišiakom. Deti kreslili na papiere domy a tí starší si skúsili nakresliť svoju „vlastnú“ sporiteľňu. Lišiak mal pre deti pripravenú celú kopu cukríkov a veselé balóny. Tí odvážnejší sa s lišiakom aj postískali a začala sa diskotéka. Deti sa do sýtosti vyšantili a vytancovali s tetami a s novým kamarátom lišiakom. Počasie bolo letné, skvelé, takže nálada bola výborná. Lišiak každému za šikovnosť a usilovnosť odovzdal taštičku s prekvapením. Na záver sa deti s lišiakom na pamiatku odfotografovali a plní nových zážitkov rozlúčili.

Touto cestou ďakujeme tetám a lišiakovi z Prvej stavebnej sporiteľne a prajeme im krásne leto. J

UTOROK (27.6.) Zmrzlina

Toto dopoludnie na nás čakal výlet na zmrzlinu v Turčianskych Tepliciach. Deti sa veľmi tešili a zvládli bez problémov cestu do mesta, kde na nich čakala mrazená pochúťka. S chuťou si na zmrzline pochutnali a šťastní sme sa vrátili do materskej školy. Ďakujeme maminke, ktorá detičkám zasponzorovala zmrzlinu.

STREDA (28.6.) Melónová párty

Sladkou chuťou sme pokračovali aj v stredu, keď po desiate čakali na deti sladučké melóny. Kto chcel, zjedol aj dva kúsky tohto obľúbeného letného ovocia. Výborne sme sa osviežili a svet bol hneď krajší a veselší.

ŠTVRTOK (29.6.) Diskotéka a maľovanie na tvár

Tanec, spev a pohyb nás dnes sprevádzal celým dňom. Deti si s chuťou zatancovali v triedach a aj na školskom dvore. Bolo nám náramne veselo. Staršie deti si vyskúšali aj triednu Superstar. Poobede sme v tanci pokračovali a detičky, ktoré chceli, si domov odniesli aj drobný obrázok na líčku.

PIATOK (30.6.) Rozlúčka so školským rokom

Posledný deň v školskom roku konečne nastal ten pravý letný deň a na školskom dvore si deti užili zábavu, spev, tanec a hry s loptami. Deti si zatancovali s farebnými stuhami, s pom – pomami a trénovali cvičenie s hula – hopmi. Užili sme si spolu fantastický deň. Zvládli sme to. Ďakujeme za krásny školský rok.

Všetkým deťom prajeme krásne leto, plné slnka, vody, hier, radosti a šťastných chvíľ.

Fotky z jednotlivých dní nájdete v albumoch na -