• Nové šatňové skrinky v MŠ Dolná Štubňa

• Dňa 1.2. 2022 sa v materskej škole na Dolnej Štubni vymenili šatňové skrinky. Deň predtým – 31.1. sa v poobedňajších hodinách konala v MŠ brigáda, kde sa šatne pripravili na nasledujúci deň, a tak sa naše deti môžu tešiť z nových krásnych skriniek v oboch šatniach. Touto cestou sa chceme srdečne poďakovať nášmu zriaďovateľovi – mestu Turčianske Teplice za finančné prostriedky, rodičovi, ktorý zasponzoroval a zakúpil linoleum do oboch šatní a aj na chodbu, a rodičom, ktorí si našli čas a prišli pomôcť s prípravou šatní.

Veľké ďakujeme

Kolektív zamestnancov MŠ Dolná Štubňa

• Vážení rodičia a priatelia školy, pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

• Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
            • skvalitnenie vybavenia školy

Pre našu školu túto službu zabezpečuje

Nadácia spoločne pre región, Framborská 12, Žilina

Nadácia Spoločne pre región (spolocne.sk)

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.

Predvyplnené tlačivo k 2% dane - potvrdenie

Predvyplnené tlačivo k 2% dane - vyhlásenie

Prosíme rodičov, aby do školy priniesli obe tlačiva

- Potvrdenie od zamestnávateľa aj Vyhlásenie o poukázaní dane pre Nadáciu.

(Potrebujeme obe tlačivá, aby sme vedeli akú sumu si máme uplatniť od Nadácie)

ĎAKUJEME VÁM VEĽMI PEKNE !